jedinečný výsledok šitý priamo Pre klienta

Vytvoriť jedinečný výsledok šitý priamo pre klienta by nebolo možné dosiahnuť bez priamej spolupráce s ním. Preto sme filozofiu štúdia postavili na troch pilieroch úspešnej spolupráce:

1. DODRŽIAVANIE TERMÍNOV
pretože si vážime čas našich klientov

2. FÉROVOSŤ
je dôležitá na získanie dôvery medzi sebou

3. FLEXIBILITA
rýchle prispôsobenie sa danej situácii

Vďaka týmto atribútom sa mnohokrát stane, že počas spolupráce s klientom vznikne nové priateľstvo. Nerozlišujeme, či sa jedná o jednotlivca, ktorý potrebuje pomôcť so svojim vlastným projektom alebo o developera, ktorý potrebuje navrhnúť celú obytnú oblasť.  Môžete si byť istí, že od nás každý dostane rovnako kvalitnú starostlivosť počas celej doby spolupráce.

 

V štúdiu sa zameriavame na návrhy a realizácie interiérov, návrhy exteriérov RD, komerčných objektov a na vizualizácie developerských projektov. Cudzí nám nie je ani produktový dizajn s možnosťou výroby prototypov alebo funkčných modelov vďaka vlastnej 3D tlačiarni. Ako novinku v roku 2020 sme zaviedli návrhy a realizácie architektonických modelov v rôznych mierkach. Poradíme a pomôžeme aj v oblasti modelovania objektov a zabezpečením rôznych iných CAD služieb. Vďaka moderným technológiám pôsobíme na celom území Slovenska a Českej republiky a v rámci osobných stretnutí v celom Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu práve s Vami!