NÁVRH A REALIZÁCIA INTERIÉROV

V oblasti interiérového dizajnu ponúkame široké spektrum služieb určených pre jednotlivcov, realitné kancelárie, ale aj pre developerov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne bez ohľadu na veľkosť projektu. Výstupy takejto spolupráce sú symbiózou rôznych uhlov pohľadu.

Zabezpečujeme komplexné služby od návrhu štúdie interiéru cez vypracovanie technickej dokumentácie až po následnú realizáciu vďaka subdodávateľom v rôznych oblastiach. V závislosti od výberu služby sú výsledkom interiérové vizualizácie navrhnutej štúdie vo vysokom rozlíšení, VR vizualizácie (360° pohľady miestnosti), technická a textová dokumentácia, presné zadefinovanie materiálov. 

Pri realizácii zabezpečujeme autorský dozor a manažment stavby, výroby alebo nákupu zariadenia.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

ARCHITEKTÚRA A EXTERIÉROVÝ DIZAJN

Ste developer, realitná kancelária, architekt alebo súkromný investor? Chcete mať prezentačné vizualizácie Vašich projektov alebo si len neviete rady s dizajnom vášho nového domčeka?

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť naše služby v tejto oblasti. Ponúkame vypracovanie exteriérových vizualizácii na základe Vašich predstáv, návrh štúdií rodinných domov a vizualizácie určené prevažne pre rýchly a efektívny predaj. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, čo zabezpečuje kvalitný výstup daného projektu. Výsledkom našej spolupráce sú vizualizácie vo vysokom rozlíšení vhodné aj na veľkoformátovú tlač, kompletná textová dokumentácia s presne definovanými materiálmi a súčasťou developerských projektov sú VR vizualizácie – 360° pohľady na riešenú oblasť. Takéto vizualizácie sú vhodné aj do 3D okuliarov. Ak Vás naša ponuka zaujala, pozývame vás nazrieť do nášho cenníka a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

PRODUKTOVÝ DIZAJN A PROTOTYPING

V oblasti produktového dizajnu zabezpečujeme služby ako sú vizualizovanie produktov, tvorba technických listov, ale aj návrh dizajnu nových produktov. V mnohých prípadoch je neporovnateľne lacnejšie dať si vypracovať predajné vizualizácie na daný produkt ako jeho fotenie v profesionálnom fotoštúdiu.

Taktiež je táto služba vhodná pre vývojárov, stolárov a podobne, ktorí ešte nemajú výrobok reálne vyrobený, ale chceli by ho už prezentovať na rôznych akciách a výstavách. V prípade záujmu z klientovej strany vieme vypracovať štúdie nového produktu od prvotných skíc cez modelovanie a vizualizovanie v PC až po realizáciu prvých prototypov vďaka vlastnej 3D tlači.

Zameriavame sa na široké spektrum produktov, ktoré vieme navrhnúť a pomôcť s výrobou či už prototypu alebo produkčného výrobku.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

STAVBA ARCHITEKTONICKÝCH MODELOV

Rok 2020 bol pre nás prelomový v oblasti stavby architektonických modelov. Zameriavame sa na stavbu modelov rôzneho charakteru, od rodinných domov cez komerčné budovy až po automotive. Vývoj a výrobu komponentov si zabezpečujeme vo vlastnej réžií v spolupráci s klientom, ktorý má takto prehľad o každom kroku, ktorý nasleduje. 

Služba je vhodná najmä pre developerov, realitné kancelárie a bezpochyby pre architektov, ktorí nemajú čas alebo skúsenosti so stavbou vlastných modelov a chcú klientovi zabezpečiť prvotriednu službu, ktorá zahŕňa aj prezentačný model.

Na výrobu používame rôzne typy CNC strojov v spolupráci s kvalitnými dodávateľmi modelárskych prvkov a tlačiarenskými službami pre čo najvyššiu kvalitu rôznych podkladov.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať, tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

3D TLAČ

Zabezpečujeme návrh a výrobu na 3D tlačiarni rôznych modelov, prototypov súčiastiek, reklamné alebo marketingové produkty a mnoho ďalšieho.
Kreativite sa medze nekladú a radi Vám pomôžeme odlíšiť sa od konkurencie s čímkoľvek. Čo dokážeme vyrobiť sa nedá definovať nakoľko možnosti sú neobmedzené. 
Radi privítame Vaše nápady a my sa Vám ich pomôžeme dostať do fyzického sveta. Preto nás neváhajte hocikedy kontaktovať pre bližšie informácie.